IKO Instructeur trainingscursus in Tarifa

Wil jij jou passie voor het kitesurfen omzetten in jouw professie? Dan kan je een IKO instructeur worden.

IKO- International Kiteboarding Organization – biedt een betrouwbaar en professioneel trainingsprogramma aan. De IKO certificatie is de enige erkende cursus wereldwijd. Zodra je je training hebt afgerond, heb je alle vaardigheden verworven en ontwikkeld zodat je professioneel en veilig kitesurf lessen kunt geven.

Het programma bevat oefeningen met echte studenten en theorie lessen. Na het beëindigen van de cursus ben je een gecertificeerd IKO level 1 instructeur. Vanaf dan kun je werken als een instructeur bij een kitesurf school. IKO traint instructeurs sinds 2001, het is gevestigd in 39 landen en op dit moment zijn er al honderden centrums in de wereld aangesloten bij IKO.

Zodra je onderdeel wordt van het IKO netwerk, zal je toegang hebben tot een grote hoeveelheid aan banen over de hele wereld.

  • Vereisten en voordelen
  • AITC Assistent instructeur trainingscursus
  • EHBO cursus
  • ITC instructeur cursus

Vereisten en voordelen van de IKO instructeur cursus

In het volgende gedeelte vindt je alle vereisten om te kunnen beginnen met de cursus voor instructeurs. Ook kan je lezen wat de voordelen zijn nadat je de cursus hebt beëindigd. Wanneer je hulp of extra informatie nodig hebt, neem dan contact met ons op zodat we je kunnen begeleiden tijdens het aanmeldingsproces.

Vereisten:
- Minimaal 18 jaar oud
- Een IKO kiteboarder niveau 4 of een gelijkwaardig niveau zijn (spring en grijp, rij aan de kant, rij tegen de wind in, herstel het bord in diep water, voltooi het herstel van een renner terwijl het lichaam sleept, doe een zelfredding in diep water, zelflancering, die allemaal tijdens de ITC worden geëvalueerd). Om hun rijvaardigheid te verzekeren kan tijdens het ITC worden geëvalueerd, kandidaten kunnen een video meenemen die de gevraagde vaardigheden aantoont. Dit is in het geval er tijdens de cursus te weinig wind is om de fietstest uit te voeren.
- In het bezit zijn van AITC (IKO assistent trainingscursus, wij hebben er een gepland 4 dagen voor de aanvang van de ITC)
- Een EHBO cursus afgerond hebben (wij hebben er een gepland 1 dag voor de aanvang van de ITC)
- Het afgerond hebben van een online Pre-ITC cursus
- Sla het assistent-examen online met een minimale score van 70%
- Kennis hebben van het besturen van een zodiac achtige boot
- Het ondertekenen van een disclaimer formulier

Voordelen:
- Toegang tot het professionele gedeelte van de website
- Koop producten met speciale prijzen
- Krijg toegang tot de banenmarkt
- Publiceer je professionele profiel
- Kondig jezelf aan in het gedeelte voor werkzoekenden

Prices and date for iko training in our Kite School in Tarifa

*not availame at moment

IKO kitesurf cursus voor instructeurs - Assistent instructeur

AITC – Assistent Instructeur Trainings Cursus
De assistent instructeur trainingscursus is één van de vereisten voor het volgen van de ITC instructeur cursus. Als je al eerder een assistent instructeur cursus hebt gevolgd in een ander IKO centrum of met een ander IKO instructeur level 2 senior, dan hoef je alleen je IKO ID nummer te laten zien. Wanneer je deze cursus nog niet eerder hebt gedaan, kun je deze cursus bij onze een aantal dagen voor de aanvang van de ITC cursus volgen. De AITC cursus duurt ongeveer 5 dagen en wordt door onze kiteschool in Tarifa verzorgd. De prijs is 450 euro inclusief certificaat, IKO lidmaatschap en handleiding.

Duur van de cursus:
De cursus duurt ongeveer 5 dagen, vanaf 10 uur ’s ochtends tot 19 uur ’s avonds.

Studiemateriaal verzorg door de school:
- Handleiding voor assistent instructeur
- IKO ID nummer en login als IKO lid

Plaats en prijs:
De cursus is georganiseerd door onze kitschool in Tarifa. De prijs is 450 euro.

Prices and date for iko training in our Kite School in Tarifa

*not availame at moment

IKO kitesurf cursus voor instructeurs - Eerste hulp

Medische Eerste Hulp
De eerste hulp cursus is een van de vereisten voor de ITC kitesurf instructeur cursus. Wanneer je al eerder een EHBO cursus hebt gevolgd, hoef je alleen je certificaat mee te nemen. De cursus wordt geldig geacht, wanneer je deze niet langer dan twee jaar geleden afgerond hebt. Anders moet je het overnieuw doen. In dit geval of wanneer je de cursus nooit eerder gevolgd hebt, kan je deze cursus, 1 dag voor de aanvang van de ITC cursus, volgen in onze school. De EHBO cursus duurt ongeveer 6 uur en kost 100 euro inclusief certificaat en handleiding.

Duur van de cursus:
De cursus duurt ongeveer 6 uur, aanvang 9.30 en eindigt 15.30.

Studiemateriaal wat door de school wordt geleverd:
- EHBO handleiding
- EHBO kaart

Plaats en prijs:
De cursus is georganiseerd door onze kitschool in Tarifa. De prijs is 100 euro.

Prices and date for iko training in our Kite School in Tarifa

*not availame at moment

IKO kitesurf cursus voor instructeurs - Instructeur cursus

ITC – Instructeur Training Cursus
IKO’s ITC is de laatste fase in het volbrengen van je training om instructeur te worden. Nadat je deze cursus goed afgerond hebt, behaal je een diploma waarmee je overal in de wereld bij elke school instructeur kunt worden, of je kunt je eigen school openen. De ITC duurt 5 dagen en wordt georganiseerd door onze kiteschool in Tarifa. De prijs van de cursus is 750 euro, inclusief certificaat, IKO lidmaatschap en handleiding.

Duur van de cursus:
Duur van de cursus is 5 dagen, aanvang 9.30 uur tot 19.00 uur.

Studiemateriaal wat door de school wordt geleverd:
- Voor en tijdens de cursus:
Pre - ITC instructeur handleiding in elektronisch formaat
ITC handleiding in het Engels

- Nadat je geslaagd bent voor de cursus:
IKO kaart (opgestuurd door IKO zodra je geslaagd bent voor de cursus)
IKO Instructeur level 1 certificaat

Plaats en prijs
De cursus is georganiseerd door onze kitschool in Tarifa. De prijs is 750 euro.

Prices and date for iko training in our Kite School in Tarifa

*not availame at moment

365 dagen per jaar

wij geven kitesurf les het hele jaar doorKitesurfing!We geven kitesurf les het in elk seizoen lente zomer herfst wintrer.

7 dagen per week

De Kite School is open 7 dagen per week van maandag tot zondag, Monday to Sunday. Wij zijn geopend van 10.30 tot 21.30

IKO Center Tarifa

onze instructeur zijn gequaliseerde instructors. Wij geven curcus voor instructors.